224 | Z VYSOKÉHO MÝTA
GRUS Jaroslav (1891 – 1983)
- starting price: 60 000 CZK
- hammer price: 65 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na lepence, 33 x 49 cm, rámováno, pod sklem, datace 1914, signováno vlevo dole J. Grus.
Mistři české krajinomalby, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2011.
Mistři české krajinomalby, S.V.U. Mánes, 2011, s. 55.